Maria Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny

Jesteśmy ośrodkiem Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym organizującym turnusy 14 dniowe w związku z tym nie mam zbyt dużo informacji od pacjentów którzy zakończyli leczenie. 90 % kuracjuszy zgłasza się do nas z różnego pochodzenia bólami stawów.

Lampę stosujemy przede wszystkim w celu zmniejszenia bólu, lampa ma również świetne efekty w leczeniu zatok oraz różnego pochodzenia ran, poparzeń słonecznych czy leczeniu zmian łuszczycowych.

Mój tata miał porażenie nerwu trójdzielnego w ciągu tygodnia po naświetlaniu kolorami niebieskim i czerwonym wraz z elektroterapią twarz wróciła do prawidłowego stanu.

Lampa znajduje również zastosowanie w zabiegach kosmetycznych na twarz zwłaszcza jeśli jakoś osoba zareaguje alergicznie na dany kosmetyk przykładem jest moja koleżanka u której kosmetyczka nie przeprowadziła testu czy ma uczulenie na kwas salicylowy mimo tego że skóra pierwszego dnia wygląda tragicznie to po 14 dniach naświetlania nastąpiła wyraźna poprawa.

Koloroterapię stosujemy u dzieci, osób z obniżoną odpornością bądź osłabionych i pozbawionych sił witalnych. Kolor zielny znajduje zastosowanie u osób z depresjami.

Maria Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny

Maria Ustupska-Kaźmik

ul.Podhalańska 3a

34-500 Zakopane

info@mariazakopane.pl

Copyright 2004 - 2010 Tantum Sp.J.